Przeprowadzka z dzieckiem

Sama przeprowadzka to niełatwe zadanie, a gdy dochodzi do tego pilnowanie małego domownika (a nawet wielu), to sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Jak zorganizować przeprowadzkę, by szybko i sprawnie przenieść rzeczy, a zarazem uchronić dziecko przed brakiem zainteresowania?

Pakowanie rzeczy gdy dziecko śpi

Doskonałym pomysłem jest pakowanie rzeczy podczas drzemki malucha. Wówczas na spokojnie możemy posegregować rzeczy, szczególnie te cenne, delikatne lub kruche.

girl-336234_640

Angażowanie dziecka w przeprowadzkę

Uwierz, że przeprowadzka i pakowanie może być doskonałą zabawą! Poproś swoje dziecko o pomoc, wyznacz mu nieskomplikowane zadania, powiedz, by spakowało swoje rzeczy. To także doskonała lekcja samodzielności i odpowiedzialności.

children-1879907_640

Wytłumacz dziecku sytuację

Mały człowiek bardzo przeżywa wszelkie zmiany, dlatego warto z nim o nich rozmawiać. Wytłumacz maluchowi co się dzieje, zainteresuj go i zaraź pozytywnym nastawieniem. Zaaranżuj przygodę, by dziecko nie odczuło stresu przeprowadzki.


Popularne zapytania:

Gdańsk przeprowadzki, przeprowadzki Gdańsk cena, usługi transportowe Gdańsk, cena przeprowadzki, ile kosztuje przeprowadzka

Podobne wpisy:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s